• IMG_5281

  IMG_5281

 • IMG_4807

  IMG_4807

 • IMG_4800

  IMG_4800

 • IMG_5276

  IMG_5276

 • IMG_9715

  IMG_9715

 • IMG_4804

  IMG_4804

Vārda dienu šodien svin: Leonīda, Leonīds

+371 20371571  pamatskola@aizpute.lv

FacebookTwitter

 

 

5.oktobrī Aizputes pagasta pamatskolā viesojās podnieku darbnīcas "Virzas" pārstāvji.
1.- 4.klases skolēniem bija iespēja piedalīties kompetencēs balstītā mācību satura apguvē, iegūstot gan jaunas zināšanas un prasmes, gan iespēju savām rokām izgatavot kādu interesantu priekšmetu no māla. Skolēni pārliecinājās, ka katrs spēj izgatavot kādu trauciņu, strādājot ar podnieku virpu. Keramikas nodarbība deva iespēju skolēniem laiku pavadīt radoši, izmantojot dažādas tehnikas. Interesanti un pievienotā vērtība nodarbībā ir roku darbs, veidot kādu priekšmetu no vienkāršas māla pikas, jo māls ir pateicīgs materiāls katra radošās fantāzijas izpausmei.
Kad skolēnu darbi bija gatavi, tos sasaiņoja un nodeva podnieku darbnīcas pārstāvjiem, lai tie tiktu žāvēti, speciāli apstrādāti un pēc laika nonāktu atpakaļ pie skolēniem. Gaidīsim ar nepacietību darbiņus atpakaļ!

Ik skolotājs ir burvis, jo sirdis atslēgt māk,
Lai tajās labestība un mīlestība nāk.
Ik skolotājs ir burvis un eņģelis mazliet, 
Jo zināšanas sējot,
Caur gadsimtiem spēj iet.
                              (M. Bārbele)
Skolotājiem īpašā diena Aizputes pagasta pamatskolā tika atzīmēta 2.oktobrī.Rīts iesākās ar jauku pārsteigumu-katram skolotājam sagatavots sārtvaidzis rudens ābols ar labas dienas novēlējumu :Saulainu domu un prieka pilnu Skolotāju dienu! Meklēsim gaišumu katrs sevī, tad arī pasaule gaišāka kļūs!

Lasīt tālāk ...

Piektdien, 4.septembrī , visi Aizputes pagasta pamatskolas skolēni un skolotāji devās pārgājienā.Jaunāko klašu skolēni devās uz zemnieku saimniecību "Zemturi", kur skolēni varēja iepazīt meža takas, aplūkot dažādus dzīvniekus un mājputnus.Skolēnus sagaidīja tikšanās ar jautro kazu ganāmpulku, dažādu šķirņu trušiem, murkšķu ģimeni, zirgu, tītariem, neparastu šķirņu vistām u.c. Vecāko klašu skolēni devās gan uz  Apriķu muzeju, gan Kūdras ciematu, gan Aizputi, gan Misiņkalna dabas parku.Kopā pavadītais laiks bija iespēja skolēniem pārbaudīt savu izturību, zināšanas, prasmes, piemēram, iekurinot ugunskuru.Katrai klasei bija individuāli izstrādāts maršruts, plānota pasākuma gaita un norise.

Aizputes pagasta pamatskolā 3.septembra pēcpusdienā notika dažādas sportiskās aktivitātes.Par pasākuma norisi bija parūpējušies 8.un 9.klases skolēni un skolotāja Maija Pūpola.Sporta pēcpusdienā katrai klasei vajadzēja gan lēkt ar lecamauklu, gan cīnieties uz baļķa ar maisiem,gan mest grozā bumbu ar boksa cimdiem rokās, gan piedalīties dažādās spēlēs ar bumbu ripināšanu.Svarīgais šajā pēcpusdienā bija kopā darboties, atbalstīt vienam otru, palīdzēt un uzmundrināt, ja kaut kas nesanāk .
Sportiska kopā  darbošanās skolēniem sniedza iespēju jautri pavadīt pēcpusdienu,izkustēties pēc mācību stundām, atrodoties svaigā gaisā.

Ir atkal septembris...Rudenīgas saules staru pieliets, ābolu smaržu matos un gladiolu burvības piepildīts.Pēc vasaras brīvlaikā varam satikties savā skolā, klātienē. Skolas sirdspuksti ir enerģijas un spēka pilnie skolēni,bet skolas stiprums ir  vienmēr radošām domām bagātie skolotāji.

Zinību dienā skolēni, skolotāji un skolas tehniskie darbinieki pulcējās skolas pagalmā uz svinīgo jaunā mācību gada sākumu.Svinīgu uzrunu, vēlot izdevušos jauno mācību gadu, teica skolas direktore Renāte Goldberga un Aizputes pagasta pārvaldes vadītājs Andris Petrovics.
Ievērojot tradīcijas arī šajā mācību gadā, 9.klases skolēni skolas dzīvē draudzīgi ieveda 1.klases skolēnus, 9.klases skolnieces Betija Bigača un Estere Karolīna Šmite bija pat sagatavojušas īpašu pārbaudījumu pirmklasniekiem.
Zinību dienā skanēja daudz labu vēlējumu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem, katra klase pūta ziepju burbuļus, lai savus sapņus palaistu tālu debesīs un tie noteikti piepildītos.Lai jaunais mācību gads ir izdevies un visiem kopā-laba veselība!


Aizputes pagasta pamatskolā 2.septembrī viesojās ciemiņi no "Laboratorium".Pasākumā piedalījās visi skolas skolēni, no pirmsskolas līdz 9.klasei.Šis zinātniskais šovs bērniem bijā dāvana no Aizputes pagasta Saieta nama. Skolēniem bija iespēja piedalīties izglītojošā nodarbībā, iesaistoties dažādos eksperimentos. Nodarbības laikā  skolēni varēja gūt noderīgas zināšanas darot, izvērtējot savu personīgo pieredzi, eksperimentējot, lai izprastu un apzinātos likumsakarības, gūstot priekšstatu par zinātni. Uz zinātnes faktiem balstītos priekšnesumos skolēniem bija lieliska iespēja iepazīt jauno kompetenču pieeju mācību saturam. Zinātniskais šovs atklāja skolēniem, kā tiek veikti dažādi eksperimenti, kā rodas varavīksne, kur lieto sauso ledu, kas notiek ar balonu lielā aukstumā u.c. 

Ēdienkarte

edienkarte

Stundu izmaiņas

iznainas

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva