• IMG_5281

  IMG_5281

 • IMG_4807

  IMG_4807

 • IMG_4800

  IMG_4800

 • IMG_5276

  IMG_5276

 • IMG_9715

  IMG_9715

 • IMG_4804

  IMG_4804

Vārda dienu šodien svin: Alnis, Andulis

+371 20371571  pamatskola@aizpute.lv

FacebookTwitter

 

 

   Šis mācību gads noteikti mums visiem  paliks atmiņā, jo pasaules notikumi ir skāruši arī mūsu valsti. Ja līdz šim izglītībā un mūsu ikdienā viss bija saplānots un paredzams, tad šogad viss mainījās vienas dienas laikā, un visi- skolotāji, skolēni, vecāki- mācījāmies strādāt jaunos, mums neierastos apstākļos. Paldies vecākiem, kuri palīdzēja saviem bērniem saplānot laiku, veidot dienas režīmu, paskaidrot un motivēt savu bērnu mācību darbam. Paldies skolotājiem, kuriem bija papildus slodze, konsultējot skolēnus individuāli un meklējot veidus, kā mācību vielu pasniegt uzskatāmi un saprotami.

   Šogad tāpat kā citus gadus tika izvērtēti skolēnu mācību sasniegumi. Skolēniem attālinātā mācīšanās bija izaicinājums, jo pašiem vajadzēja būt atbildīgiem par savas dienas plānošanu un rezultatīvu mācīšanos. Vieniem ar to tikt galā bija vieglāk, otriem- grūtāk.  Šajā mācību gadā Zelta liecības ieguva 7 skolēni, kuriem zināšanas novērtētas ar 8- 10 ballēm- Monta Liparte (5.kl.), Laine Benete (5.kl.), Zane Apsīte (5.kl.), Pāvils Juris Rjabinkins (5.kl.), Klāvs Kirfs (4.kl.), Edgars Rjabinkins (4.kl.), Jana Vasile (8.kl.). Sudraba liecības ieguva 3 skolēni, kuriem mācību priekšmetos vidējais vērtējums ir 7,5 balles un augstāk- Enija Geste (4.kl.), Marta Sindija Andersone (4.kl.), Estere Karolīna Šmite (8.kl.). Atzinības par labām un teicamām sekmēm saņēma Betija Bigača (8.kl.), Viktorija Dilkeviča (6.kl.), Roberts Lavrovs (6.kl.), Monta Bandere (6.kl.), Ralfs Ārenieks (6.kl.), Ešlija Smaida Rēfelde(5.kl.), Renāte Kūle (4.kl.), Rodrigo Reboks (4.kl.), Šarlote Šmite (4.kl.), Beāte Āreniece (3.kl.), Āris Kleinšmits (3.kl.), Kristers Zemturis (2.kl.), Ksenija Stepiņa (2.kl.), Elans Andersons (2.kl.), Katrīna Liene Petrova (1.kl.), Ilvija Osvalde (1.kl.), Mikus Liparts (1.kl.), Daniels Kāpiņš (1.kl.)

Paldies par centīgu un apzinīgu mācīšanos! Lai visiem saulaina vasara, kurā baudīt atpūtu un gūt iedvesmu jauniem izaicinājumiem!

Renāte Goldberga

 Aizputes pagasta pamatskolas direktore

Ēdienkarte

edienkarte

Stundu izmaiņas

iznainas

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva