• IMG_5281

  IMG_5281

 • IMG_4807

  IMG_4807

 • IMG_4800

  IMG_4800

 • IMG_5276

  IMG_5276

 • IMG_9715

  IMG_9715

 • IMG_4804

  IMG_4804

Vārda dienu šodien svin: Kaiva, Amanda, Amanta

+371 20371571  aizputespag.skola@dkn.lv

FacebookTwitter

 

 

   Aprīlī  Eiropas Sociālā fonda projekta "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" ietvaros Aizputes pagasta pamatskolas 5.-9.klases skolēniem bija iespēja iepazīt fiziku un ķīmiju interesantā un uzskatāmā veidā- ar eksperimentu palīdzību, kuri tika realizēti sadarbībā ar SIA “Zinātnes zona”

   Nodarbības tika organizētas katrai klasei atsevišķi tiešsaistes režīmā. Nodarbībās visām klasēm bija viena tēma, bet atšķirīgs skaidrojums, atbilstoši vecumposmam.  Aprīlī  notika nodarbības par tēmām- “Metāli” un “Ķīmija”.

   Skolēni nodarbībā “Metāli” uzzināja, kādā temperatūrā kūst metāli, iepazina  to īpašības un uzzināja, ko nozīmē prove uz zelta un sudraba izstrādājumiem.

   Nodarbībā “Ķīmija” eksperimenti bija saistīti ar ķīmiskām reakcijām- kā, salejot divus šķidrumus kopā, mainās krāsa, kā rodas ogļskābā gāze un kā to pārbaudīt ar sērkociņu. Skolēniem radās priekšstats, kā zinātne palīdz izpausties mākslai (piemēram, filmā “Dvēseļu putenis”), radot specefektus bez datorgrafikas zīmējumiem. Eksperimenti bija saistīti ar reālām ainām- rētām, asinīm, grima efektiem.

   Projekts palīdzēja šajā attālinātajā mācību laikā skolēniem mācīšanos padarīt uzskatāmu un vieglāk uztveramu.

Ēdienkarte

edienkarte

Stundu izmaiņas

iznainas

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva