• IMG_5281

  IMG_5281

 • IMG_4807

  IMG_4807

 • IMG_4800

  IMG_4800

 • IMG_5276

  IMG_5276

 • IMG_9715

  IMG_9715

 • IMG_4804

  IMG_4804

Vārda dienu šodien svin: Kaiva, Amanda, Amanta

+371 20371571  aizputespag.skola@dkn.lv

FacebookTwitter

 

 

   2020./2021. mācību gada pēdējā diena ir 31.maijs.Šajā mācību gadā ir bijuši daudz izaicinājumi: nopietns mācību darbs, katra diena ir devusi iespēju sevi apliecināt un pierādīt ikvienam. Tās ir vērtības, ar ko mums paliks atmiņā šis mācību gads. Vēl pavisam mazu brīdi būsim kopā pirms došanās vasaras brīvlaikā. Tāpēc tāds vēlējums ikvienam :Maijs ar ziedu pušķi rokās, nāk no rīta tevi sveikt, saulīte pie loga zogas , siltu staru tev sniegt. " Vārdi kā ziedu vītnes lokās vasarīgu vēju šalkās un ceriņziedu kupenās, skanot putnu dziesmām, sākas dvēseles sapņu un sirds mozaīkas pasaka, kura dod prieku dzīvei un spēku sapņiem. Mācību gads ir beidzies.


   Izvērtējumu par mācību gada laikā piedzīvoto sniedza skolas direktore R.Goldberga, sakot paldies par paveikto ikvienam skolēnam, skolotājam ,arī skolas tehniskajiem darbiniekiem. 
   Svinīgajā mācību gada noslēgums pasākumā piedalījās arī Aizputes novada Izglītības nodaļas vadītāja Ē .Malovka. Ar sauli sirdī baltiem mirkļiem, ceļš uz sevi iet caur cerību spārniem dvēselē, jo jaunām sirdīm ir jāprot dvēselē gaismu kā skaistākos nākotnes sapņus krāt. Paļauties uz sirdi, iekļauties pasaules straujajā ritmā, būt sapņa tuvumā , just sirdī prieku...Mēs visi šodien priecājamies par skolotājas I.Zorgenbergas iegūto apbalvojumu, Aizputes novada Izglītības nodaļas  vadītājas Ē. Malovkas atzinīgajiem vārdiem.
   Svinīgajā mācību gada noslēgumā, kā ikvienā skolai nozīmīgā pasākumā, piedalījās arī Aizputes pagasta pārvaldes vadītājs A. Petrovics.
Vēlmes ir biļetes uz jauniem piedzīvojumiem. tās vienmēr nes gan jaunus izaicinājums, gan pārmaiņas. Tāpēc, ejot caur šo pasauli, paveries apkārt un redzēsi, cik daudz tev ir dots. Paveries apkārt, dvēsele taps tīra kā brīnuma zieds, pieņemot dienu, kāda tā ir, pieņemot cilvēkus, kādi tie ir.
Lai visiem saulaina vasara!

Ēdienkarte

edienkarte

Stundu izmaiņas

iznainas

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva