• IMG_5281

  IMG_5281

 • IMG_4807

  IMG_4807

 • IMG_4800

  IMG_4800

 • IMG_5276

  IMG_5276

 • IMG_9715

  IMG_9715

 • IMG_4804

  IMG_4804

Vārda dienu šodien svin: Vladislava, Vladislavs, Mudīte

+371 20371571  pamatskola@aizpute.lv

FacebookTwitter

 

 

rsz img 701517. septembrī Aizputes pagasta pamatskolas skolēni kopā ar vecākiem piedalījās Tēva dienai veltītajā pārgājienā.
Pārgājienā piedalījās gan pirmsskolas, gan 1.-9. klases skolēni, skolotāji un vecāki.


Katrai klasei kopā ar audzinātāju bija jādodas uz Misiņkalna estrādi, izvēloties atšķirīgu maršrutu. Nonākot Misiņkalnā, katrai klasei bija jāpiedalās 10 dažādās stacijās. Par to bija parūpējušies 9. klases skolēni. Skolēniem kopā ar audzinātāju un vecākiem bija jāpiedalās: riņķa dejā, vates dancināšanā, plūmju kauliņu spļaušanā, precīzā bumbas mešanā, bumbas aiznešanā, pupiņu šķirošanā, makaronu kreļļu vēršanā, šautriņu mešanā, balonu vilcieniņā, smilšu boulingā.
Skolēni, vecāki un klašu audzinātāji aktīvi iesaistījās visās stacijās, jo sagatavotās atrakcijas bija ļoti interesantas. Pasākuma noslēgumā pie ugunskura cepām desiņas un pārrunājām interesantākos notikumus.
Paldies visiem skolēnu vecākiem, kas piedalījās (Valtera tētim, Ksenijas un Klāva tētim, Ilvijas un Ilvara mammai, Dāvja, Danielā, Esteres un Markusa mammai, Mikus un Montas tētim; Martas mammai, Artūra opim, Āra tētim,  Beātes un Ralfa mammai, Deivida un Ringolda mammai; Rodrigo un Gvido tētim, Klāva mammai, Edija un Maika mammai; Laines tētim un mammai, Montas mammai, Zanes mammai; Maika tētim, Dāvida tētim, Kristas mammai, Viktorijas omai, Nika mammai, Betijas mammai).
Paldies arī 9. klases skolēniem un klašu audzinātājiem par ieguldīto darbu un jauko pārgājienu.

Ēdienkarte

edienkarte

Stundu izmaiņas

iznainas

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva