• IMG_5281

  IMG_5281

 • IMG_4807

  IMG_4807

 • IMG_4800

  IMG_4800

 • IMG_5276

  IMG_5276

 • IMG_9715

  IMG_9715

 • IMG_4804

  IMG_4804

Vārda dienu šodien svin: Maigurs, Mārica, Māris

+371 20371571  pamatskola@aizpute.lv

FacebookTwitter

 

 

Salidojums

001 (21)
001 (21)
Šodien rūpju mākoņa nebūs.

Diena būs pilna ar prieku.

Skolas gadi kā nošu zīmes, brīnumputni, darba bites, kas prieka medu ļauj ikvienam cilvēkam gūt.

Skolas gadi kā dzīves varavīksne, kas vēl simts gadus un ilgāk ar mums kopā būs…

28.oktobris – Aizputes pagasta pamatskola svin savu 150. jubileju! Salidojums pulcēja kopā bijušos un esošos pedagogus, absolventus, tehniskos darbiniekus un aicinātos viesus: Aizputes novada skolu direktorus no Aizputes vidusskolas, Kalvenes, Dzērves, Kazdangas, Mūzikas un Mākslas skolas, Lažas speciālās internātpamatskolas. Viesu pulkā bija arī Aizputes novada izpilddirektore izglītības jomā Elita Malovka, kā arī bijušais Aizputes novada domes priekšsēdētājs, skolas absolvents Aivars Šilis. Un Aizputes pagasta pārvaldes vadītājs Andris Petrovics.

Pasākuma svinīgajā daļā skolēni stāstīja par bijušo absolventu atmiņām un piedzīvojumiem, kas risinājušies pagājušajā gadsimta piecdesmitajos un septiņdesmitajos gados. Atmiņu stāsti spēja aizkustināt ikvienu, kas tos dzirdēja, jo skanēja aplausi un ovācijas zālē.

Svinīgā pasākuma vadītāji arī stāstīja par skolotājas Birutas Neiburgas atmiņām, skolotājai Aizputes pagasta pamatskola ir vienīgā darba vieta jau vairāk kā četrdesmit gadu garumā.

Salidojumā piedalās arī skolas bijušais absolvents Edgars Silacērps, kurš par godu skolas 150 gadu jubilejai bija sacerējis himnu “ Dzelzs vīrs uz akmens.” Himna skanēja divas reizes: pirmajā reizē autora izpildījumā, otrajā – autors dziedāja kopā ar bijušajiem un esošajiem skolotājiem, skolēniem, viesiem un ikvienu, kurš atradās zālē.

Pēc svinīgās daļas ikviens interesents varēja fotografēties, izmantojot foto kompānijas “ Bergs” pakalpojumus, kā arī pasēdēt un pakavēties atmiņās par skolas laiku, savus piedzīvojumus ierakstot Aizputes pagasta pamatskolas atmiņu albūmā.

Svinīgais pasākums piedāvāja arī pārsteigumu skolas pagalmā: plkst. 2100  aicinot visus uz uguņošanu, gardu kūkas gabaliņu un kopīgu foto.

Pēc tam turpinājās balle skolas sporta zālē, kas pulcēja kopā visus pasākuma apmeklētājus.

Lai prieks par atkalredzēšanos, uz tikšanos skolas 155. jubilejā- 2022. gadā! Lai izdodas ikvienam celt savu dzīves māju no pateicības, prieka, mīlestības, gudrības, labsirdības un atmiņām!

Paldies pasākuma vadītājiem – Pāvelam Rjabinkinam, Montai Lipartei, Leldei Avotai, Raivo Peipiņam, Paulai Mikjānei, skolas ansamblim, Munisei Alksnei, Loretai Avotai, Matīsam Mustam un skolas absolventei Ievai Lavrovai.

Paldies Vīdmaņu ģimenei par skaisto ziedu kompozīciju zāles dekorēšanai.

Ēdienkarte

edienkarte

Stundu izmaiņas

iznainas

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva