• IMG_5281

  IMG_5281

 • IMG_4807

  IMG_4807

 • IMG_4800

  IMG_4800

 • IMG_5276

  IMG_5276

 • IMG_9715

  IMG_9715

 • IMG_4804

  IMG_4804

Vārda dienu šodien svin: Maigurs, Mārica, Māris

+371 20371571  pamatskola@aizpute.lv

FacebookTwitter

 

 

001 (11)
001 (11)
            Katru gadu 18. novembrī Latvija atzīmē savu dzimšanas dienu. Šogad jau deviņdesmit devīto. Skolā svinīgais pasākums, godinot Latviju, notika 17. novembrī.

            Pasākumu iesākām ar valsts himnas dziedāšanu. Skolēni: Pāvils Juris Rjabinkins ( 3.kl.), Monta Liparte (3.kl.), Paula Mikjāne (4.kl.), Estere Karolīna Šmite ( 6.kl.), Betija Bigača (6.kl.), Lolita Jozefa ( 8.kl.), Raivo Peipiņš (8.kl.), Loreta Avota (8.kl.), Lelde Avota ( 9.kl.) runāja tekstus par Latviju, par Latvijas ceļu, kas vijas Latvijai cauri, par saullēktiem un saulrietiem Daugavas krastos, par atmiņām no pagātnes pretim nākotnei. Ceļš pretī nākotnei, apstājoties un aizdomājoties par to, ka katru gadu, pieminot Latviju svētku reizē, tās ceļi kļūst garāki un garāki- gan par mazuļa pirmajiem nedrošajiem soļiem, gan par sirmgalvja lēnīgajiem soļiem. Droši ejiet pa sev izvēlēto ceļu, apzinoties, ka tie atbalsojas Latvijas sirdī.

            Katra klase bija sagatavojusi priekšnesumu- dziedāja un dejoja vienu latviešu tautas dziesmu. Pasākumu kuplināja arī ansambļa dziesmas.

            Latvijas dzimšanas dienas pasākums izvērtās par dziesmu ceļu, kas nepārtrūkst, tas līdzīgi gulbjiem, spēja pacelties debesīs un aizvīties tālāk.

            Katrs runātājs un pārstāvis no klases pēc priekšnesuma aizdedzināja svecīti un nolika to pie Latvijas kontūras, lai visi kopā izgaismotu Latviju, sūtot tai sveicienus gan dziesmās, gan runātajos tekstos.

            Sveces liesmiņa- uguntiņa, tā vienmēr ir cerība, ka kādu gaida un kāds gaida. Tā kliedē vientulību.

            Svinīgajā pasākumā katra klase sēdēja pie skaisti noformēta galda, baudot svētku mielastu un klausoties koncertu. Šāda svētku atzīmēšana jau kļuvusi par tradīciju. Pasākuma nobeigumā visi dziedājām skolas himnu, vēlējām audz laimes Latvijai dzimšanas dienā!

Ēdienkarte

edienkarte

Stundu izmaiņas

iznainas

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva