• IMG_5281

  IMG_5281

 • IMG_4807

  IMG_4807

 • IMG_4800

  IMG_4800

 • IMG_5276

  IMG_5276

 • IMG_9715

  IMG_9715

 • IMG_4804

  IMG_4804

Vārda dienu šodien svin: Maigurs, Mārica, Māris

+371 20371571  pamatskola@aizpute.lv

FacebookTwitter

 

 

   

001 (14)
001 (14)
      

            Tā gaisma, ko izstaro svece,

            Tas gaišums, kas liesmiņā plīvo,

            Izplēn, pazūd un gaist.

            Bet gaisma, kas cilvēkā dzīvo,

            Un siltums, ko izstaro sirds,

            Tas nezūd. Tas palīdz. Un mirdz.

                                                ( V. Egle)

            18. decembrī Aizputes pagasta pamatskolas skolēni un skolotājas : Ērika Tiļuga, Biruta Neiburga un Sintija Liparte devās uz Rokaižu pansionātu, lai iepriecinātu un sagādātu jautrus brīžus pansionāta iemītniekiem.

            Apciemot pansionāta iemītniekus, tieši pirms Ziemassvētkiem jau kļuvusi par tradīciju. Arī pagājušajā gadā skolēni un skolotājas devās ciemos ar pašu ceptajiem cepumiem, eņģelīšiem, kā arī koncertu. Arī šajā gadā skolēni kopā ar skolotājām bija sarūpējuši kartiņas un cepumus pansionāta iemītniekiem, protams, arī koncertu ar skanīgām Ziemassvētku dziesmām, pasaku par kaķīti un teātra izrādi par salu, kuram patika pastrādāt mazas palaidnības. Skolēni teātra izrādi rādīja divas reizes, lai visiem pansionāta iemītniekiem būtu iespēja to noskatīties.

            Skolotāja Biruta Neiburga bija ne tikai rūpīgi gatavojusi skolēnus teātra izrādei, bet arī pagatavojusi īpašu dāvanu pansionātā strādājošajiem eņģelīti- svecīti.

            Sagatavotais koncerts, teātra izrāde, dāvaniņas- patiesi spēja iepriecināt pansionāta iemītniekus, tāpēc arī skolēni un skolotājas sajuta gandarījumu par padarīto labo darbu. Lai ikvienam izdodas izdarīt kādu labu daru tieši šajā – Ziemassvētku gaidīšanas laikā!

            Lai vairojas prieks, skaistums, gudrība. Tās ir dāvanas, kuras vēlētos saņemt ikviens. Ziemassvētku brīnumu laikā atliek vien noticēt!

Ēdienkarte

edienkarte

Stundu izmaiņas

iznainas

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva