• IMG_5281

  IMG_5281

 • IMG_4807

  IMG_4807

 • IMG_4800

  IMG_4800

 • IMG_5276

  IMG_5276

 • IMG_9715

  IMG_9715

 • IMG_4804

  IMG_4804

Vārda dienu šodien svin: Maigurs, Mārica, Māris

+371 20371571  pamatskola@aizpute.lv

FacebookTwitter

 

 

001 (15)
001 (15)
Pavisam īsu brīdi pirms došanās Ziemassvētku brīvdienās, 21. decembrī skolā aktīvi darbojās gan skolēni, gan skolotāji. Tika izveidotas 12 tehniskās darbnīcas, kurās klašu audzinātāji un priekšmetu skolotāji bija sagatavojuši dažādas aktivitātes saistībā ar mācāmo priekšmetu, balstoties uz zinībām fizikā, matemātikā, dabaszinībās. Tehniskā diena notika saistībā ar skolas iesaistīšanos projektā 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai.” 

 Jaunāko klašu audzinātāji strādāja ar savām audzināmajām klasēm. 1. klases audzinātāja Inta Ķergalve kopā ar skolēniem gatavoja stresa bumbiņas un krāsu varavīksnes, 2. klases audzinātāja Sarmīte Berga gatavoja plastilīnu un staipekļus, 3. klases audzinātāja Agita Šēniņa ar saviem skolēniem gatavoja sveces, bet 4. klases audzinātāja Dace Jansone ar skolēniem cepa piparkūkas.

5.-9. klašu skolēni tika sadalīti grupās un darbojās pie dažādiem skolotājiem. Tehniskās darbnīcas darbojās 2 mācību stundas. Katrā grupā bija 3-5 skolēni.

Skolotāja Maija Pūpola bija sagatavojusi attāluma, distances un sirds ritma mērīšanas aktivitātes.

Skolotāja Ērika Tiļuga kopā ar skolēniem veica dažādus eksperimentus ar skaņu.

Krievu valodas skolotāja Gunta Rūtenberga bija sagatavojusi dažādus loģiskās domāšanas uzdevumus. Skolēniem vajadzēja izdomāt, kā pareizi salikt koka kubus un dažādus zīmējumus.

Skolotāja Elga Admidiņa skolēniem piedāvāja spēli, kurā vajadzēja salikt mozaīku.

Direktore Renāte Goldberga kopā ar skolēniem gatavoja puzurus.

Skolotāja Iveta Salmgrieze bija sagatavojusi laboratorijas darbu par skaitļa vārdu, kurā vajadzēja svērt, mērīt un pēc tam apēst šokolādi.

Karjeras stundas skolotāja Vineta Bardanovska bija sagatavojusi aktivitāti “ Pielaiko profesiju”, kuras laikā skolēniem bija nepieciešams sarunāties un meklēt pareizās atbildes, aptaujājot gan citus skolēnus, gan skolotājus.

Skolotāja Sintija Liparte kopā ar skolēniem gatavoja Ziemassvētku fotostūrīti.

Aktīvi darbā iesaistījās arī skolas vecāku biedrības “ Pagasta bitītes” pārstāvji- Agnija Lineja, Svetlana Mirčenko, Inga Dilkeviča un Jolanta Vīdmane, kuras kopā ar skolēniem gatavoja un cepa piparkūkas. Paldies Enijas Gestes ģimenei par sagādāto piparkūku mīklu!

Ēdienkarte

edienkarte

Stundu izmaiņas

iznainas

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva