• IMG_5281

  IMG_5281

 • IMG_4807

  IMG_4807

 • IMG_4800

  IMG_4800

 • IMG_5276

  IMG_5276

 • IMG_9715

  IMG_9715

 • IMG_4804

  IMG_4804

Vārda dienu šodien svin: Maigurs, Mārica, Māris

+371 20371571  pamatskola@aizpute.lv

FacebookTwitter

 

 

 

IMG_8238
IMG_8238
Nilson kungs, Nilson kungs, kur tu esi palicis….
Sveiki, bērni, kur es esmu iemaldījusies? Skolā? Vai Jūs zināt, kas es esmu? Tieši tā! Es esmu Pepija Garzeķe…Pastāstīšu jums, kā man gāja pa skolu un pēc tam rīkosim kārtīgu ballīti….
Ar šādiem vārdiem iesākās 16. februārī Aizputes pagasta pamatskolā vecāku biedrības “ Pagasta bitītes” rīkots pasākums bērniem “Valentīndienas popiela”. Bērnus caur Pepijas Garzeķes stāstu izveda 3.,5. un 9. klases skolēnu mamma Jolanta Vīdmane un 1. un 4. klases skolēnu mamma- Pepijas palīgs Amoriņš- Kristīne Āreniece.
Pasākums tika rīkots ar mērķi kopā saliedēt gan skolēnus, gan skolotājus, gan vecākus. Parādīt bērniem, ka, kopā darbojoties, var sev sarīkot lieliskus svētkus un iegūt neaizmirstamus mirkļus un sajūtas.


Katra klase bija sagatavojusi un iestudējusi priekšnesumus, skolā vienuviet bija sapulcējušies dažādi slaveni mākslinieki.
Pirmsskolas grupiņa iejutās bērnu popgrupas “Dzeguzīte” lomā un izpildīja dziesmu “Anniņa vanniņā”, 1. klase bija grupa “Kukaiņi” ar dziesmu “Pieci mazi kukainīši”.
2. un 9. klase kopā uz skatuves uzbūra Gospeļu kori ar dziesmu “Roar”, 3. un 4. klase bija sagatavojušas “Bermudu divstūra” dziesmas “Sniega pika” un “Šūpojam masas”.
5. klase iejutās reperu lomā un atveidoja dziedātāju Elfu ar dziesmu “Tik daudz”, bet 6. klase attēloja grupu “Sīpoli” ar dziesmu “Mammu, es gribu”.
Pēc mazajiem gribulīšiem uz skatuves kāpa 7. klase, kura bija izvēlējusies Gacho dziesmu “Riga houte couture”, bet 8. klase ar sveicieniem sasirgušajam basketbolistam Kristapam veltīja priekšnesumu no grupas “Transleiteri”- dziesmu “Porziņģis”.
Kā jau visos pasākumos, bija ieradušies arī viesmākslinieki- skolotāji pārstāvēja grupu “Credo” ar dziesmu “Ūsainā puķe”. Paldies skolotājiem, kuri iesaistījās- Ērikai Tiļugai, Birutai Neiburgai, Ģirtam Brumsonam, Sintijai Lipartei, Renātei Goldbergai un Vitai Bigačai. Vecāki priekšnesumam bija izvēlējušies grupas “Eirošmits“ dziesmu “If I could”. Paldies vecākiem, kuri nenogurstoši 3 nedēļas apmeklēja mēģinājumus un uzdrīkstējās uzstāties- Gunāram Gestem, Ingai Eglītei- Egliņai, Ingai Dilkevičai, Svetlanai Mirčenko, Ilzei un Rolandam Andrejeviem.
Kā jau nopietnā pasākumā, bija jānosaka arī uzvarētāji. Priekšnesumus vērtēja visi skolēni, skolotāji, vecāki, bet nedrīkstēja balsot par savu iestudējumu. Katrs pasākuma dalībnieks saņēma šokolādes medaļu, kura bija jāiemet simpatizējošās klases traukā. Vecāki pēc medaļu skaita noteica pirmās vietas ieguvēju. Godalgoto pirmo vietu ieguva pirmsskolas grupiņa ar dziesmu “Anniņa vanniņā”. Ja līdz šim mazie pirmsskolēni pasākumos ir bijuši statiski, sabijušies, neatbrīvoti, tad šajā pasākumā viņi pārsteidza visus, jo pilnīgi katrs bērns iejutās dziesmā ar līdzdarbošanos. Paldies pirmsskolas skolotājai Vitai Bigačai, ka spēja atraisīt bērnus.
Pārējās klases par piedalīšanos ieguva diplomu ar dažādām nominācijām- skaļākie, stilīgākie, ņiprākie, stīvākie, utt.
Bet ar to pārsteigumi nebeidzās, vecāki uz skolu bija uzaicinājuši Saldus piparkūku meistaru Aivaru, kurš ar vecāku biedrības finansiālu atbalstu visiem skolas skolēniem par piedalīšanos popielā dāvināja popkornu un cukurvati.
Pēc pasākuma skolotāji sanāca kopā ar vecāku biedrības pārstāvjiem, lai dalītos iespaidos par redzēto un dzirdēto. Bija prieks un gandarījums par veiksmīgo sadarbību, kas izveidojās starp skolēniem, skolotājiem un vecākiem.
Paldies vecāku biedrībai “Pagasta bitītes” par idejām un līdzdarbošanos! Paldies Lineju, Gestes, Stepiņu, Bigaču, Lipartu, Kirfa, Ruzgailo, Dilkeviču, Šternu, Eglīšu- Egliņu, Ārenieku, Vasiļu, Andrejevu, Mirčenko un Vīdmaņu ģimenēm par aktīvu darbošanos un atbalstu.

 

 

Ēdienkarte

edienkarte

Stundu izmaiņas

iznainas

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva