• IMG_5281

  IMG_5281

 • IMG_4807

  IMG_4807

 • IMG_4800

  IMG_4800

 • IMG_5276

  IMG_5276

 • IMG_9715

  IMG_9715

 • IMG_4804

  IMG_4804

Vārda dienu šodien svin: Verners, Muntis

+371 20371571  aizputespag.skola@dkn.lv

FacebookTwitter

 

 

20180705_124048
20180705_124048

Aktīvā projekta nedēļa aizskrēja vēja spārniem, tagad ir jaukas atmiņas un liela gandarījuma sajūta par paveikto. Iepriecina, ka kopā cilvēki var ar minimāliem līdzekļiem sakārtot savu un savu bērnu vidi, labiekārtot un padarīt krāsaināku apkārtni.
Projektu iesākām 2.jūlijā- sākām ar puķu dobes izveidi, volejbola un basketbola laukuma ravēšanu un atjaunošanu, sporta laukuma celiņu atjaunošanu un riepu sagatavošanu krāsošanai.
3. jūlijā- braši strādājām pie jaunās puķu dobes- rušinājām un stādījām jaunos augus. Un vēl atlika spēks un laiks uzlabot esošo dobi pie skolas iebraucamā ceļa. Šajā nodarbē aktīvu dalību ņēma bērni, viņiem ļoti patika gan stādīt, gan liet jauniestādītos augus.
4. jūlijā beidzot bija pienākusi tā diena, ko bērni gaidīja ar nepacietību- lielā krāsošanas diena. Tika nokrāsoti stieņi, riepas, atvestie laukakmeņi un atjaunotas āra spēles. Lielie puiši uzlika jaunu volejbola tīklu un kopā ar tēviem uzstādīja jaunos basketbola vairogus un grozus. Lai mēs varētu tikt pie jaunajiem vairogiem, paldies jāsaka Andrejevu ģimenei par sagādātajiem materiāliem, un skolas zēniem, kuri mājturības skolotāja Ģirta Brumsona vadībā izgatavoja un tos nokrāsoja.
5. jūlijā- mēs bijām pelnījuši paši iemēģināt atjaunoto un uzlaboto skolas sporta laukumu. Skolotāja Maija Pūpola mums bija sagatavojusi dažādus pārbaudījumus- skrējām, lēcām, rāpāmies utt., jautri pavadījām sporta dienu Aizputes pagasta pamatskolas sporta laukumā. Paldies skolotājai Maijai par aktivitātēm!


Visas šīs dienas, ko mēs pavadījām strādājot, par mūsu vēderpriekiem rūpējās skolas pavārītes Ilze Tauriņa un Andra Sudmale. Paldies par garšīgajām pusdienām!
6. un 7. jūlijā biedrība “ Pagasta bitītes” devās pie jūras uz kempingu “Hortus,” kurā kopā ar bērniem devāmies 13 km garā pārgājienā gar jūru, kopīgi vārījām zupu, bērni un mammas devās nakts baiļu trasē, bet tēti no rīta devās “rubeņu” medībās. Paldies par lielisko iespēju atpūsties skaistā vietā un par pasākumu organizēšanu jaunsargu instruktoram Laimonim Grundmanim!
Kādam ir tikai jāsāk un tad arī citi sāk pievienoties un kopā tiek padarīti lieli un vajadzīgi darbi. Aizputes pagasta bērni un viesi gan vēl vasaras brīvlaikā, gan uzsākot skolas gaitas varēs aktīvi atpūsties sportojot, dauzoties un rotaļājoties. Izmantojiet iespēju- nāciet, spēlējiet basketbolu, volejbolu un futbolu!
Vecāku biedrība vēlas lielu paldies teikt Aizputes novada domei par atbalstīto projektu.
Paldies par sniegto atbalstu un sadarbību SIA “ T.A.P.”, SIA “A.Z. MONTĀŽA,” SIA “ Beķereja SS,” SIA “ Vērsītis” un Guntim Skujam.
                                                                                                                                                                              Vecāku biedrības pārstāve
                                                                                                                                                                                                 Sintija Liparte

Ēdienkarte

edienkarte

Stundu izmaiņas

iznainas

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva