• IMG_5281

  IMG_5281

 • IMG_4807

  IMG_4807

 • IMG_4800

  IMG_4800

 • IMG_5276

  IMG_5276

 • IMG_9715

  IMG_9715

 • IMG_4804

  IMG_4804

Vārda dienu šodien svin: Ilgvars, Ivars

+371 20371571  pamatskola@aizpute.lv

FacebookTwitter

 

 

skolas sooma
skolas sooma

6. septembris mūsu skolā sākās ar svētku līniju. Skolotāja Sintija pastāstīja par projektu “ Skolas soma,” kurā arī mēs piedalāmies. Skolēniem Latvijas simtgadē tiek dāvāta iespēja apmeklēt bez maksas dažādus pasākumus, kuri saistīti ar mācībām.

Skolēni šī projekta ietvaros apmeklēs Lielo Dzintaru, iepazīsies un kopā strādās Dzejas dienu pasākumā kopā ar dzejnieci Lindu Skrandu. Lielajā Dzintarā apmeklēs koncertu “ Birzīs un Norās”, brauks apskatīt Zantes muzeju, Īles bunkuru un iepazīs Cinevillu. Skolotāji pirms ekskursijām sagatavos skolēniem informāciju un pēc ekskursijām skolēniem būs iespēja stundās dalīties ar savu iegūto pieredzi un atziņām.
Pēc svētku līnijas 4 skolēni- Sandis, Betija, Alekss un Raivo kopā ar skolotāju Sintiju devās uz Arēnu Rīga, kurā notika projekta “ Latvijas skolas soma” atklāšanas pasākums. Pirms koncerta iepazināmies ar piedāvājumiem no Latvijas vēstures muzeja, apskatījām grupas “Santehniķi” priekšnesumu u.c.
Skolēniem bija iespēja skatīties sagatavoto 100 minūtes garu koncertu, kurā piedalījās latviešu mūziķi, koncerts bija izveidots kā viens liels priekšnesums, kurā bija iespēja apskatīt un iepazīt dažādus mūzikas, deju u.c. žanrus.
Mājās no pasākumā devāmies ar pozitīvām emocijām!

Ēdienkarte

edienkarte

Stundu izmaiņas

iznainas

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva