• IMG_5281

  IMG_5281

 • IMG_4807

  IMG_4807

 • IMG_4800

  IMG_4800

 • IMG_5276

  IMG_5276

 • IMG_9715

  IMG_9715

 • IMG_4804

  IMG_4804

Vārda dienu šodien svin: Verners, Muntis

+371 20371571  aizputespag.skola@dkn.lv

FacebookTwitter

 

 

DSCN1815
DSCN1815
19.oktobris - zeltaini rudenīga diena, karjeras projekta ietvaros mūs, Aizputes pagasta pamatskolas 7.-9.klases skolēnus, aizveda uz kinopilsētu "Cinevilla", kurā mums bija paredzēta šova izrāde "Kā top filma". Ikviens varēja kļūt par aktieri un izjust cik viegli ir iejusties dažādās epizodēs, kuras bez ierunām jāatkārto neskaitāmas reizes līdz izdodas. Skolēni veiksmīgi tika galā ar vadītāja, režisora norādījumiem kā arī iepazina aktiera, režisora un kostīmu mākslinieka profesijas.


Gvido, Klāvs, Alekss un Reinis vilka mugurā ģenerāļu un karavīru formas, ņēma rokās ieročus un filmējās īstā kaujas ainā, Danielam sīkums vien bija lidot augstu virs Rīgas – kā nekā Supermena loma paredzēja to darīt. Lolita spēja kā eņģelis lidot starp mākoņiem, savukārt Marija nenobijās filmēties zem ūdens kopā ar bīstamu zivju bariem. Loretas uzmundrināts, Raivo vizinājās ar velosipēdu pa Rīgas ielām. Betija nebaidījās sēsties pie auto stūres un izvizināja Agnesi, Hardiju un Ivo. Jana un Elisa bez šaubīšanās sēdās uz moča un aiztraucās kā vējš, Mikam un Intaram atlika vien skriet nopakaļ. Ronalds Belēnu pavizināja ar laivu - nekur citur kā pa Daugavu. Viss tika iemūžināts, un mājās atvestais disks ir apliecinājums tam, ka “viss bija pa īstam”.
Paldies atraktīvajam vadītājam Marekam, kurš mūs iepazīstināja, stāstīja, rādīja, līdz beidzot mūsu veikumu ierakstīja DVD, lai varam pavērot savu aktiermeistarību. Iespējams kāds nākotnē izvēlēsies šo profesiju.
Secinājums - lai taptu filma tajā ir jāiegulda milzīgs darbs un atbildība. Jābūt neizmērojamai pacietībai.

 

 

 

Ēdienkarte

edienkarte

Stundu izmaiņas

iznainas

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva