• IMG_5281

  IMG_5281

 • IMG_4807

  IMG_4807

 • IMG_4800

  IMG_4800

 • IMG_5276

  IMG_5276

 • IMG_9715

  IMG_9715

 • IMG_4804

  IMG_4804

Vārda dienu šodien svin: Verners, Muntis

+371 20371571  aizputespag.skola@dkn.lv

FacebookTwitter

 

 

20181026_161444
20181026_161444
Labais vairo labo! Labus darbus darot cilvēks kļūst labāks! Un tā to varētu turpināt bezgalīgi, jo izdarīt otram labu, palīdzēt, atbalstīt, tā ir katra laba cilvēka pamata vērtība.
Jau vairākus gadus Aizputes pagasta pamatskola aicina savus skolēnus iesaistīties labdarības pasākumos, lai skolēniem iemācītu līdzatbildību, pacietību un līdzcietību.
Esam braukuši palīdzēt mazajiem bērniem uz Liepājas bērnudārzu, esam sagādājuši pārtiku un segas dzīvnieku patversmēm “ Lauvas sirds” un “ Liberta.” Palīdzējuši sagādāt pārtiku ziemai Kalvenes zooloģiskā dārza iemītniekiem. Vairākus gadus esam arī iepriecinājuši Rokaižu pansionāta sirmos cilvēkus ar Ziemassvētku pašgatavotām dāvanām, skolēnu koncertiem un teātra izrādēm. Esam arī cītīgi plecu pie pleca strādājuši ar pansionāta cilvēkiem viņu kartupeļu laukos un nesuši šķūņos malku. Un tā vēl varētu turpināt mūsu labos darbus, jo tie tiešām ir ļoti daudz.


Un pateicoties šiem paveiktajiem darbiem, pavasarī skolotāja Sintija skolu pieteica Valsts izglītības satura centra izsludinātajam Latvijas valsts simtgadei veltītajam pasākumam “ Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons.”
26. oktobrī skolotāja Sintija un 4 skolēni ( Agnese, Loreta, Matīss un Raivo), tika aicināti pārstāvēt savu skolu festivālā “ Labo darbu maratons” Talsos.
Uz Talsiem devāmies ar sagatavotu mājasdarbu par mūsu skolas paveiktajiem labajiem darbiem. Par plakātu izgatavošanu liels paldies skolotājām Sarmītei, Agitai, Ērikai, Dacei un Vitai.
Festivāla pirmajā daļā iepazināmies un klausījāmies iedvesmas stāstos- Labie darbi nekad nebeidzas, kuros dalījās Ēdoles pamatskola, Talsu novada Bērnu un jauniešu centrs, Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centrs, Tumes vidusskola, Brocēnu vidusskola un Ventspils Valsts 1. ģimnāzija.
Otrajā daļā veidojām dekoru “ Rotājies Latvija,” kuri tiks nogādāti Latvijas dzimšanas dienā, kādā no Kurzemes pansionātiem.
Festivāla noslēgumā ar muzikālu priekšnesumu skolēnus priecēja mūziķis Reiks ar savu koncertu.
Mājās no pasākuma devāmies gandarīti un lepni par paveikto. Vēl ilgi mūs nepameta pozitīvās emocijas, kuras ieguvām pasākumā Talsos.

 

Ēdienkarte

edienkarte

Stundu izmaiņas

iznainas

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva