• IMG_5281

  IMG_5281

 • IMG_4807

  IMG_4807

 • IMG_4800

  IMG_4800

 • IMG_5276

  IMG_5276

 • IMG_9715

  IMG_9715

 • IMG_4804

  IMG_4804

Vārda dienu šodien svin: Romāns, Romualds, Romualda

+371 20371571  pamatskola@aizpute.lv

FacebookTwitter

 

 

skolas sooma
skolas sooma

Kurš gan nevēlas izaicināt citus un parādīt savas zināšanas par Latvijas vēsturi, mūziku, dabu, ģeogrāfiju, mākslu?
Aizputes pagasta pamatskolas 5.-9. klašu skolēniem 2. aprīlī bija iespēja pierādīt visiem savas zināšanas prāta spēlē “ Trāpi simtniekā.” Spēli novadīt pie mums atbrauca ciemiņi - biedrība “ Kultūras artefakts,” kuri ieradās no Daugavpils Universitātes.


Katra klašu grupa izveidoja 2 komandas, kurām deva nosaukumus, kā, piemēram, “Latvietes,” “ Patrioti,” “ Kosmiskie,” “ Banda” u.c. Komandām bija jāpilda dažādi uzdevumi, piemēram, pēc attēla jāatpazīst pilsētas, pēc attēliem un simboliem jāatpazīst Latvijas ražotāju zīmoli.
Sīvā cīņā un punkts punktā finālspēlē nokļuva 9.klases komanda “ Patrioti” un 6./7. klases komanda “ Banda.” Komandas tikās pie gaismas-balsošanas pults un atbildēja uz uzdotiem jautājumiem, izskanēja gan mīklas, gan jautājumi par ievērojamiem cilvēkiem, kuri dzimuši Aizputē, gan senvārdi pēc Aizputē sarakstītas senās recepšu grāmatas.
Pie kausa un saldumu balvām tika 6./7. klases komanda “ Banda,” par uzvaru cīnījās Intars Maslabojevs, Markuss Edgars Ēķis, Lauris Ačilovs, Alise Zemture un Edīte Betlere.
Pateicoties programmas “ Latvijas skolas soma” finansiālajam atbalstam Aizputes pagasta pamatskola varēja noorganizēt erudīcijas spēli saviem skolēniem.

 

Ēdienkarte

edienkarte

Stundu izmaiņas

iznainas

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva