• IMG_5281

  IMG_5281

 • IMG_4807

  IMG_4807

 • IMG_4800

  IMG_4800

 • IMG_5276

  IMG_5276

 • IMG_9715

  IMG_9715

 • IMG_4804

  IMG_4804

Vārda dienu šodien svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

+371 63453201   pamatskola@aizpute.lv

FacebookTwitter

 

 

Panākumi sportā pirmajā semestrī.

 

Labākie sportā 2017./2018.m.g. I semestrī

Aizputes novada skolu sacensībās zēniem futbolā 1. vieta ( Linards Beķeris, Ralfs Šamborovskis, Kristaps Kārlis Dilkevičš, Endijs Vasilis, Mārtiņš Miķelsons, Niks Gedrims, Ainis Kuzņecovs, Kristaps Vīdmanis, Raivo Peipiņš)

We Run Rīga sacensībās 2. vieta- Ringoldam Dimantam

Aizputes novada skolu krosa stafetēs 3. vieta ( Markuss Kāpiņš, Pāvils Juris Rjabinkins, Zane Apsīte, Renāte Kūle)

MĒS LEPOJAMIES!

 

Skolas sportisti viesojas Stoholmā.

 

  

 

Pateicoties taku skriešanas sacensībām “Stirnubuks”, kas visas sezonas garumā notika dažādās Latvijas vietās un , kur aktīvu dalību ņēma arī skrējēji no Aizputes pagasta pamatskolas  , daudziem skolēniem radās iespēja ar prāmi Tallink doties uz Zviedrijas galvaspilsētu Stoholmu.   Piedzīvojums jau bija arī pats brauciens ar kuģi, jo jūra bija nemierīga, šūpoja pamatīgi , kas dažiem raisīja ne tik pozitīvas sajūtas. Tā kā ir Ziemassvētku laiks , tad  pozitīvas emocijas varējām gūt apgleznojot piparkūkas, ejot rotaļās . Stoholma mūs sagaidīja ar jauku laiku, kas mūsu 5, 5 stundas garajai pastaigai bija vienkārši ideāli.  Pilsētas apskati sākām ar Vasa kuģa muzeja apmeklējumu, kas ir uzbūvēts par godu vienīgajam 17. gs. karakuģim, kas saglabājies līdz mūsu dienām. Kuģis patiešām grezns un iespaidīgs un visiem izraisīja sajūsmas izsaucienus. Tālāk turpinājām ekskursiju uz karaļa pili, redzējām sardzes maiņu, pastaigājām pa vecpilsētas ieliņām , bijām galvenajā iepirkšanās ielā , nobaudījām kafiju vai tēju un apskatot pilsētu devāmies atpakaļ uz kuģi, lai dotos atpakaļ uz mājām.  Ceļojumu mums sagādāja skolēni, kuri bija piedalījušies vismaz 4 “Stirnubuka” posmos, jo katrs šāds skrējējs ieguva biļeti 4 personām un , tā, kā no Aizputes bija kupls pulks, tad biļešu mums bija daudz un ceļojumā varēja aizbraukt arī skrējēju draugi un klasesbiedri. Neesam apkopojuši kopējo skaitu, bet aptuveni vairāk, kā 100 cilvēki šajā sezonā devās “Stirnubuka” dāvātajā ceļojumā no Aizputes.  Aktīvākie skrējēji no mūsu skolas bija Betija Bigača, Jana Vasile, Estere Karolīna Šmite, Alise Zemture un sporta skolotāja Maija Pūpola. Dalību šajās sacensībās ņēma arī Markuss Ēķis, Karīna un Kitija Paspārnes, Hardijs Sauliņš, Miks Jānis Šterns, Jānis Vīdmanis, Endijs Paipala, Klāvs Stepiņš un Zane Apsīte.

                 

 

Ringolds Dimants gūst panākumus WE RUN RĪGA

       Septembra sākumā skrējēji pulcējās Rīgā , lai startētu un pārbaudītu spēkus sacensībās We Run Rīga. Arī mūsu skolas skrējēji piedalījās  šajās sacensībās. Šogad atšķirībā no citiem gadiem sacensības notika 11. Novembra krastmalā, jo ikgadējā sacensību vieta Mežaparka estrāde tiek remontēta. Vislabāk veicās 5. Klases skolniekam Ringoldam Dimantam, kurš vecākajā grupā zēniem izcīnīja 2. Vietu, tikai soli atpaliekot no uzvarētāja. Ātri skrēja arī Niks Birkenfelds, Alise Zemture, Markuss Kāpiņš, Monta Liparte, Zane Apsīte, Miks Jānis Šterns, Hardijs Sauliņš, Jana Vasile, Renāte Kūle un  Marta Sindija Andersone. Katrs skrējējs tika pie skaistas medaļas, mazas balviņas un varēja izmēģināt spēkus arī dažādās radošajās darbnīcās.

 

 

 

 

 

Mūsu zēni uzvar futbola sacensībās.

    Ar Aizputes pagasta pamatskolas zēnu uzvaru noslēdzās Aizputes novada skolu sacensības futbolā zēniem. Laika apstākļi zēnus nelutināja, jo ik pa brīdim lija spēcīgs lietus. Sacensībās pārstāvētas bija gandrīz visas skolas- Aizputes vidusskola, Kalvenes pamatskola, Apriķu pamatskola, Kazdangas pamatskola, Lažas speciālā skola un Aizputes pagasta pamatskola.  Mūsu zēni pieveica visas skolas un izcīnīja uzvaru. Skolas komandā spēlēja Ralfs Šamborovskis( vārtsargs, neielaida nevienus vārtus), Linards Beķeris, Kristaps Dilkevičs, Endijs Vasilis, Mārtiņš Miķelsons, Niks Gedrims, Ainis Kuzņecovs, Kristaps Vīdmanis un Raivo Peipiņš.

 

                Krosa stafetes

   Septembris skolu sporta dzīvē noslēdzās ar Aizputes novada skolu  krosa stafetēm. Komandā startēja 2 zēni un 2 meitenes, dalībnieki bija sadalīti pa 4 vecuma grupām- E grupa 2008.-2009. , D grupa 2007.-2006., C grupa 2005.-2004., B grupa 2002.-2003. gadā dzimušie.  Vislabāk veicās jaunākajā grupā startējošiem – Zanei Apsītei, Renātei Kūlei, Pāvilam Rjabinkinam un Markusam Kāpiņam, kuri izcīnīja 3. vietu un tika pie bronzas medaļām.

 

 

 

 

 

 

 Sporta skolotāja Maija Pūpola

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva