+371 20371571  aizputespag.skola@dkn.lv

FacebookTwitter

 

 

 

Karjeras atbalsts

      Informācija par karjeras atbalsta resursu Aizputes pagasta pamatskolas mājas lapā tiek izveidots karjeras atbalsta resurss, kurš regulāri tiks papildināts, un tas ir adresēts trīs mērķauditoriju grupām: 1.-6. klašu skolēniem, 7.-9. klašu        skolēniem un vecākiem. Katrā no skolēnu mērķgrupām informācija ievietota atbilstoši vecumposma karjeras vadības prasmēm, bet vecākiem sniegti atbalsta resursi sava bērna karjeras veidošanā. Saistošie dokumenti:
   1.Karjeras izglītības programma 2020.-2023.gadam
   2.Karjeras atbalsts Aizputes pagasta pamatskolas 7.-9. klašu skolēniem

   3.Publikācijas par karjeras atbalsta pasākumu īstenošanu projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

vecaki1 67 9


 

Karjeras atbalsts 1.- 6. klases

 1. Digitāli interaktīvā spēle “Kļūšu par profesionāli”ir spilgta, krāsaina un to papildina dažādi skaņu efekti. Tajā var satikties ar 37 dažādu profesiju pārstāvjiem viņu darba vidē: dialogos noskaidrot profesijā nepieciešamās prasmes, zināšanas un veicamos pienākumus, un ar aizraujošu mini spēļu palīdzību pierādīt savu veiklību un atjautību.
 1. LTV-1 raidījums bērniem “Sazīmē profesiju” – bērni diskutē ar dažādu profesiju pārstāvjiem, izzina profesijas rašanās vēsturi, iepazīst darba resursus.
  Raidījums skatāms svētdienās plkst. 9:15.

    Arhīva ieraksti

    3. Izglītojoša spēle “Jauno profesiju parāde”

    4. Infografika “Mācību priekšmeti, kas palīdz apgūt prasmes” palīdz saprast, kādas prasmes skolēni var apgūt kādā no priekšmetiem skolā, lai turpmāk tās būtu noderīgas, veidojot savu karjeru.

 1. Astoņas infografikas – palīgi karjeras plānošanā. Katra infografika attēlo kādu būtisku karjeras veidošanas jautājumu.
 1. Karjeras portāla profesijupasaule.lv video par profesijām: interjera dizaina asistents, tērpu veidotājs, grafikas un multimediju speciālists, programmēšanas tehniķis, mehatroniķis, elektronikas tehniķis, frizieris, pavārs, viesmīlis, viesnīcu speciālists, elektriķis galdnieks u.c. profesijas. 
 2. Dažādība profesiju pasaulē “Reiz es būšu”. Skolēns klausoties, lasot un vērojot, iepazīstas ar dazādiem
  profesiju nosaukumiem un uzzina, ko katrā profesijā dara.
 3.  Mans sapņu darbs. Reiz es būšu…Video laikā skolēni iepazīstas ar dažādiem profesiju pārstāvjiem. Mācās raksturot savu nākotnes profesiju. Skolotāja apraksta, ko dara katrā no nosauktajām profesijām, kādus darba piederumus izmanto. Skolēni mācās pierakstīt profesiju nosaukumus. Skolēni skatās interviju ar pilotu un lidojuma instruktoru.
 4. Iepazīsti jūrnieka profesiju!
 5. Iepazīsti rakstnieka profesiju!
 6. Iepazīsti komponista profesiju!

   Dažādība profesiju pasaulē “Reiz es būšu”. Skolēns klausoties, lasot un vērojot, iepazīstas ar dazādiem profesiju nosaukumiem un uzzina, ko katrā profesijā dara.

Ēdienkarte

edienkarte

Stundu izmaiņas

iznainas

Mēs lepojamies

kids art 4

Pasākumu kalendārs

pasakumi

Labākie sportā

bilde galva